Δευτέρα , 26 Αύγουστος 2019
Επικαιρότητα
Αρχική / Επικαιρότητα / Οι σταυροί προτίμησης για τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους της παράταξης «Ιωάννινα 2023»

Οι σταυροί προτίμησης για τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους της παράταξης «Ιωάννινα 2023»

Από «Χάρης Δάφλος»

Δήμος Ιωαννιτών
Εγγεγραμμένοι: 75.947
Αποτελέσματα της 29/5/2019 [Ώρα 14:34:08]
Συνδυασμός : ΙΩΑΝΝΙΝΑ 2023
Τα αποτελέσματα αφορούν 161 ET επί συνόλου 161
1  ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.195
2  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΜΠΑΝΟΛΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1.107
3  ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 771
4  ΛΑΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 661
5  ΓΚΙΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 620
6  ΣΙΟΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 581
7  ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΚΑΙΣΑΡ του ΦΩΤΙΟΥ 550
8  ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗ – ΤΖΑΧΡΗΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ (ΔΗΜΗΤΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 512
9  ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 484
10  ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΥΡΩΝΟΣ 480
11  ΑΡΓΥΡΗΣ – ΣΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 471
12  ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 454
13  ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 431
14  ΛΕΤΣΙΟΥ – ΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 423
15  ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 409
16  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ 408
17  ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 403
18  ΜΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 389
19  ΛΕΦΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 383
20  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 379
21  ΝΤΟΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 364
22  ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 355
23  ΣΑΪΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ 340
24  ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ – ΝΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 335
25  ΒΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 334
26  ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 331
27  ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 321
28  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ – ΛΥΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 319
29  ΒΕΝΕΤΗ – ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 309
30  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 299
31  ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 298
32  ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 285
33  ΔΡΕΠΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 279
34  ΤΖΩΡΤΖΗ – ΛΑΓΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 259
35  ΣΤΡΑΤΗ – ΚΑΛΛΙΑΡΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 248
36  ΓΚΟΛΑ – ΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 245
37  ΣΙΟΝΤΗ – ΜΠΕΝΕΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 220
38  ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 209
39  ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 205
40  ΚΩΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 203
41  ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 201
42  ΝΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 201
43  ΣΚΑΜΑΝΤΖΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 195
44  ΜΠΕΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 185
45  ΓΚΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 180
46  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 178
47  ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 178
48  ΜΠΗΤΣΙΚΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 177
49  ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 177
50  ΦΩΤΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 173
51  ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 168
52  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ – ΔΕΛΑΠΟΓΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 164
53  ΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 161
54  ΒΑΣΙΟΥ ΕΛΕΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 147
55  ΓΚΑΡΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΙΟΥ 139
56  ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 131
57  ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 128
58  ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 126
59  ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 121
60  ΤΖΟΒΑΡΑ – ΜΠΑΤΖΙΟΛΑ ΠΑΥΛΙΝΑ – ΠΕΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 88
61  ΤΣΙΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 88
62  ΔΗΜΟΥ – ΚΩΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
63  ΣΙΜΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

Δείτε Επίσης

Νέο ωράριο λειτουργίας για το Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας και τον Αρχαιολογικό χώρο Γιτάνων

Η Εφορεία Αρχαιοτήτων Θεσπρωτίας σας ενημερώνει ότι από τη Δευτέρα, 26.08.2019, το Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας ...

Συμμετάσχετε στη συζήτηση

avatar
  Subscribe  
Notify of