Δευτέρα , 18 Ιανουαρίου 2021
Επικαιρότητα
Αρχική / Επικαιρότητα / Τα πρόσωπα που εκλέχθηκαν από τις εσωκομματικές εκλογές της ΝΔ στο νομό Ιωαννίνων(για την ανάδειξη των προέδρων και μελών των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων)

Τα πρόσωπα που εκλέχθηκαν από τις εσωκομματικές εκλογές της ΝΔ στο νομό Ιωαννίνων(για την ανάδειξη των προέδρων και μελών των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων)

neadimokratiaa.mediumΑπό:Γιώργος Γκόντζος–Σε συνέχεια της εσωκομματικής εκλογικής αναμέτρησης της  3ης Απριλίου 2016, για την ανάδειξη των προέδρων και μελών των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων ( ΔΗΜ.Τ.Ο.), καθώς και την ανάδειξη των Συνέδρων, εκλέχθηκαν οι κάτωθι :

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΕΛΗ   ΓΑΤΣΟΜΑΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ( Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ )

ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ  ( Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ )

ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ  ( Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ )

ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ  ( Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΗΣ )

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ( Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΗΣ )

ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ( Δ.Ε. ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ )

ΒΗΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ( Δ.Ε. ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ )

ΣΙΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ( Δ.Ε. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ )

ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ( Δ.Ε. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ )

ΣΠΥΡΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  ( Δ.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

ΤΖΑΡΟΥΧΗ-ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ( Δ.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΔΩΔΩΝΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΛΗ   ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ( Δ.Ε. ΑΓ.-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ( Δ.Ε. ΑΓ.-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ( Δ.Ε. ΑΓ.-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΣΙΩΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ( Δ.Ε.ΔΩΔΩΔΗΣ )

ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ( Δ.Ε.ΔΩΔΩΔΗΣ ) )

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   ( Δ.Ε.  ΛΑΚ.-ΣΟΥΛΙΟΥ )

ΤΣΑΛΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ( Δ.Ε.  ΛΑΚ.-ΣΟΥΛΙΟΥ )

ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ( Δ.Ε. ΣΕΛΛΩΝ )

ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ( Δ.Ε. ΣΕΛΛΩΝ )

 

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΠΩΓΩΝΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΛΗ   ΣΜΠΟΝΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ( Δ.Ε. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ)

ΓΚΟΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ( Δ.Ε. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ)

ΠΟΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ  ( Δ.Ε. ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ)

ΠΟΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ( Δ.Ε. ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ )

ΝΤΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ )

ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ( Δ.Ε.  ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ )

ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  ( Δ.Ε.  ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ )

ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ( Δ.Ε. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΖΙΤΣΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΗ   ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)

ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)

ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ( Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)

ΓΥΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ( Δ.Ε. ΖΙΤΣΑΣ )

ΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΖΙΤΣΑΣ )

ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   ( Δ.Ε.  ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ )

ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ( Δ.Ε.  ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ )

ΖΑΪΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ( Δ.Ε. ΕΚΑΛΗΣ )

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ( Δ.Ε.  ΕΚΑΛΗΣ )

ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ( Δ.Ε. ΜΟΛΟΣΣΩΝ )

ΣΛΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ( Δ.Ε. ΜΟΛΟΣΣΩΝ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΖΩΗΣ

ΜΕΛΗ    ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)

ΠΑΦΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)

ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)

ΒΗΤΤΑ-ΠΑΝΤΑΖΗ  ΜΑΡΙΝΑ   ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ )

ΒΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ )

ΠΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ( Δ.Ε.  ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ )

ΜΗΤΣΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ  ( Δ.Ε.  ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ )

ΜΠΙΚΗ ΑΓΑΘΗ   ( Δ.Ε. ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΖΑΓΟΡΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ    ΖΙΑΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΝΤΟΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ( Δ.Ε. ΚΕΝΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ )

ΔΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΚΕΝΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ )

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   ( Δ.Ε. ΚΕΝΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ )

ΓΟΓΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ)

ΠΟΥΠΟΒΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ( Δ.Ε.  ΤΥΜΦΗΣ )

ΚΑΠΡΙΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ   ( Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ)

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ    ΤΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΤΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΖΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΜΠΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ )

ΜΗΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ)

ΔΕΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ )

ΖΗΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΒΟΡΕΙΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΛΗ    ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΚΑΤΣΑΝΟΧΩΡΙΩΝ)

ΒΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ( Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)

ΒΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ( Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)

ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   ( Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)

ΤΣΙΜΠΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ( Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ )

ΨΟΧΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ( Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ)

ΣΚΑΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ )

ΣΥΝΕΔΡΟΙ

ΣΥΝΟΛΟΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 
436ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου(εκλέγεται)
273ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου(εκλέγεται)
256ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδων(εκλέγεται)
209ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου(εκλέγεται)
208ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ζώη(εκλέγεται)
206ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Βασιλείου(εκλέγεται)
196ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου(εκλέγεται)
193ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου(εκλέγεται)
167ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ευαγγέλου(εκλέγεται)
125ΒΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Βασιλείου(εκλέγεται)
122ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ(εκλέγεται)
110ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαμπρινού(εκλέγεται)
109ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Μιχαήλ(εκλέγεται)
99ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου(εκλέγεται)
89ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ματθαίου(εκλέγεται)
56ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου(εκλέγεται)
52ΛΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Κωνσταντίνου(εκλέγεται)
52ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου(εκλέγεται)
48ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 
44ΝΤΟΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Βασιλείου 
44ΜΠΙΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 

 

 

 

 

Η Ν.ΕΦ.Ε

Δείτε Επίσης

Μωυσής Ελισάφ: “Στηρίζουμε την τοπική αγορά, τηρούμε τα μέτρα”

«Ο Νομός μας, ειδικά όμως η πόλη των Ιωαννίνων, μετά από πολλές θυσίες και μεγάλη ...

Συμμετάσχετε στη συζήτηση

  Subscribe  
Notify of