Κυριακή , 25 Οκτωβρίου 2020
Επικαιρότητα
Αρχική / Επικαιρότητα / «Αθλητικά Βραβεία 2019»

«Αθλητικά Βραβεία 2019»

Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω της δυσχερούς κατάστασης, με την παρουσία ακόμη στη ζωή μας του κορωνοϊού και την ανάγκη συνέχισης της λήψης μέτρων για την αποτροπή περαιτέρω διάδοσής του, η Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών φέτος, κατόπιν συνεννόησης με τα Αθλητικά Σωματεία που αναφέρονται στην παρακάτω λίστα, θα δώσει με ασφαλή τρόπο και σύμφωνα πάντα με τα προβλεπόμενα μέτρα, ως ελάχιστη απονομή τιμής, τα έπαθλα στους/στις διακριθέντες/διακριθείσες αθλητές/αθλήτριες σε Πανελλήνια πρωταθλήματα ή Διεθνείς διοργανώσεις, αναγνωρισμένων από την Γ.Γ.Α. Αθλημάτων, καθώς και στους προπονητές τους.

Οι Ομοσπονδίες των αθλημάτων μας προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι και 3η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι και 3η νίκη σε Μεσογειακούς Αγώνες, από 1η μέχρι και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

            Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η παρακάτω λίστα αθλητών.

Σημειώσεις:

  1. Όσοι   αθλητές  έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παρακάτω λίστα, μπορούν να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Δ/νση Νεολαίας και Άθλησης,  στο τηλέφωνο 2651083965.
  2. Η σειρά με την οποία αναφέρονται οι αθλητές, είναι αυτή με την οποία και θα βραβεύονταν στην προγραμματισμένη για τις 30 Σεπτεμβρίου, ημερομηνία της εκδήλωσης.
  3. Τα έπαθλα θα δίνονται από την Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου στα γραφεία της Δ/νσης Νεολαίας και Άθλησης (Αγίας Μαρίνας 55), μετά από επικοινωνία με τα Αθλητικά Σωματεία.


ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2019»

Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2019

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Α.Σ. ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
SPECIAL OLYMPICS-ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ, ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

TAEKBONTO ITF: ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

TAEKBONTO ITF: ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Πρωταθλητές Ευρώπης 2019

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ, Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ, Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΗΤΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

TAEKBONTO ITF: ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Βαλκανιονίκες 2019

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝH, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΚΩΤΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΦΑΪΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΚΙΤΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΣΩΝ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΖΟΥΝΤΟ: ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, Α.Σ. ΑΡΗΣ ΙΩΝΝΙΝΩΝ

ΤΖΟΥΝΤΟ: ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΙΩΑΝΝΑ, Α.Σ. ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΝΤΑΛΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΟΥΛΑ

ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΚΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

SPECIAL OLYMPICS

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΧΙΟΥΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

  1. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΤΑΕΚΒΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ  ΤΑΕΚΒΝΤΟ “Ο ΔΙΑΣ”»

ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΗΣ

  1. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΙTF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΠΟΥΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΒΑΝΕΣΣΑ

ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΔΕΡΒΕΝΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΡΒΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΤΟΒΟΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΘΩΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΕΛΟ

ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΔΗΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΛΑΓΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  1. ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ», «ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ

ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

ΝΤΟΝΤΟΡΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ

ΜΑΝΤΖΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ

ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

  1. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟ»

ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΥΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

  1. ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ο ΤΙΓΡΗΣ», «ΑΣ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΖΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

  1. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ»

ΚΛΙΤΣΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΠΙΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΜΒΡΑΙΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΖΙΜΑΣ  ΠΑΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΙΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΙΤΣΟΣ

ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΜΙΛΤΟΣ

ΚΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  1. ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΕΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  1. ΜOYAΪΤΑΪ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΓΚΑΛΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΡΙΣΚΟ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

ΒΟΛΑΓΚΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  1. ΜΠΡΙΤΖ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΠΙΤΖ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΥΣΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΠΟΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΟΜΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΝΟΥ ΣΟΥΖΑΝ

ΡΗΤΑ ΑΝΝΕΤΑ

  1. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΣΙΛΗΣ            ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΑΛΥΨΩ

ΓΚΡΕΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΙΚΗ

ΓΚΙΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΜΠΟΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΤΗΛΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ

ΔΡΟΥΒΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΓΚΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΚΟΥΤΣΑΒΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΑΓΟΡΙΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

  1. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ


ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: :
«ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ», «ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»,

ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΦΗ
ΠΛΙΑΚΟΥ ΣΕΒΗ
ΠΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΠΑΠΠΑ ΕΡΙΚΑ
ΚΟΛΙΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  1. ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΣΟΥΤΣΟΥΠΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ

ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΝΤΕΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΪΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ

ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

  1. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»,

ΖΥΓΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

  1. ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – IBC   IOANNINA BASKETBALL CLUB»

ΒΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΤΣΑΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΚΗΣ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΑΤΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

  1. ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΕΛΤΣΕΡ ΑΛΕΣΣΑΝΤΡΟ

  1. ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΟΜΙΛΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΣΚΙ ΠΑΜΒΩΤΙΣ»

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

  1. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣΙ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ»

ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΛΙΑΛΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΙ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
(με αλφαβητική σειρά)

DASKALOV GEORGI, ΦΕΑ Ιωαννίνων

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ, ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ιωαννίνων

ΓΚΑΛΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΣ Κορυφαίοι Μαχητές Ιωαννίνων

ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων

ΔΕΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ, ΑΣ Νίκη Ιωαννίνων

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, ΑΣ Ιωαννίνων «Μολών Λαβέ» 

ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΑΟ Νηρέας Ιωαννίνων

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, Κολυμβητικός Όμιλος Ιωαννίνων

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΟ Ανατολής

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ, Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΑΣ Νικηφόρος Ανατολής

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, , ΑΣ Κορυφαίοι Μαχητές Ιωαννίνων

ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΑΣ Ταεκβοντό WTF Ιωαννίνων

ΖΗΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ, ΑΣ Ταεκβοντό WTF Ιωαννίνων

ΖΩΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ, ΑΟ Ανατολής

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΑΣ Ολυμπιάδα Ιωαννίνων

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΣ «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ»

ΚΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΟ Άρης Ιωαννίνων

ΛΙΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ, Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων

ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαννίνων

ΛΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΑΟ Ποσειδών Ιωαννίνων

ΜΗΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ιωαννίνων

ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΣ Ταεκβοντό «Ο Δίας»

ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων

ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ιωαννίνων

ΜΠΙΓΓΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΑΣ «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ»

ΝΑΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΑΣ Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, Αθλητική Ένωση Σελλών Ιωαννίνων

ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΑΣ Κολοσσός Ιωαννίνων

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Α.Σ. Μονομάχοι Ιωαννίνων

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΑΣ Πρωτέας Ιωαννίνων

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, Σύλλογος Καλαθοσφαίρισης Ιωάννινα – IBC 

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ, Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων ( Κανόε Καγιάκ)

ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων

ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, ΑΟ Ποσειδών Ιωαννίνων

ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ, Πυγμαχικός Γυμναστικός Σύλλογος Ιωαννίνων «Ο Τίγρης»

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, Κέντρο Θεραπευτικής Ιππασίας Ιωαννίνων

ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΑΟ Πύρρος ΑμεΑ Ιωαννίνων, ΑΟ Άρης Ιωαννίνων

ΤΖΙΜΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων

ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ, ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων, ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ Ιωαννίνων

ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ιωαννίνων

ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΣ  Άλμπατρος Ιωαννίνων

ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, Σύλλογος Καλαθοσφαίρισης Ιωάννινα – IBC 

ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, Όμιλος Θαλασσίου Σκι Παμβώτις

Δείτε Επίσης

Μήνυμα του Περιφερειάρχη Αλέξανδρου Καχριμάνη προς τους πολίτες για τον κορωνοϊό

Ώρα ευθύνης για τον περιορισμό της διασποράς του κορωνοϊού H πανδημία του κορωνοϊού εξελίσσεται με ...